2024-04-02

Pasienio ruože įkliuvo ketvertas kanapių dūmais, įtariama, besisvaiginusių vyrų (foto)

Plaškių pasieniečiai sulaikė ketvertą, įtariama, nuo narkotinių medžiagų apsvaigusių vyrų, o viename iš automobilių rado kvaišalų.

Vėlyvą sekmadienio vakarą per vaizdo stebėjimo sistemą VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Plaškių pasienio užkardos pareigūnai pasienio ruože ties Nausėdų kaimu (Pagėgių sav.) stebėjo tris automobilius. Netoli Nemuno kranto, šalia automobilių, stoviniavo keturi vyriškiai, kurie, panašu, svaiginosi rūkydami narkotines medžiagas.

20240402 nark-Pagėg-2.jpg 20240402 nark-Pagėg-3-pix.jpg

Pasieniečiai tuoj pat nuvyko į stebėtą vietą. Patikrinus jų tapatybes, paaiškėjo, kad šventės vakarą taip leido vienas 32-ejų ir trys 31-erių vyriškiai. Paklausti, ar nėra vartoję narkotinių medžiagų, visa ketveriukė atsakė neigiamai. Tuomet VSAT pareigūnai patikrino jų automobilius. Apžiūrint vieną iš jų, „Peugeot 307“, juo atvažiavęs 31-erių metų tauragiškis prisipažino vartojęs kvaišalus ir iš automobilio daiktadėžės pasieniečiams padavė plastikinę dėžutę. Ten rasta, įtariama, nedidelis kiekis augalinės kilmės narkotinės medžiagos – džiovintų kanapių ir jų dalių.

Visi keturi vyrai buvo sulaikyti ir nuvežti į gydymo įstaigą tyrimams.

20240402 nark-Pagėg-4--.jpg 20240402 nark-Pagėg-5--.jpg

VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras.

Už tokį baudžiamąjį nusižengimą įstatyme numatyta viešieji darbai, laisvės apribojimas arba areštas.

Po apklausos sulaikytiesiems skirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinės inf.